Четвер, 25.04.2024, 03:37
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Головна » Архів матеріалів

Закінчився сезон Чемпіонату України з ендуро.  IV етап, що пройшов у Чернівецькій області і був заключним, розставив крапки над "і".  Зібралися найвитриваліші , всього заявилось 27 спортсменів. Приймали гостинно, Скрипников Олег потурбувався щоб спортсмени, механіки і групи підтримки могли цілком віддатися перегонам, проживали в теплих корпусах і  харчувались в їдальні.
За результатами перегонів команда "Чернівці ендуро" зайняла І місце, і серйозно відірвалась по очках від "Брют-Буковина", а хлопці зі Львова "Сокільники-Екстрім" посіли ІІІ місце на п"єдесталі.
Крім того призові місця в індивідуальному заліку здобули наші спортсмени:
Е1 Залевський Сергій ІІ місце
Е2 Сафтенку Сергій ІІ місце, Басараба Олександр ІІІ місце
Е3 Харюк Олександр ІІ місце
Вкотре підтверджує майстерність у класі квадро -- Гаврилюк Юліан  І місце

За попередніми підрахунк ... Читати далі »
Переглядів: 902 | Дата: 22.09.2009 | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (0)

У Коломиї завершився третій етап Чемпіонату України з ендуро. Змагання проходили у селі Верхній Вербіж з 21 по 23 серпня. На багатоденні мотоциклетні перегони приїхали команди з Чернівців, Львова, Тернополя,  Вінниці, Донецька, Автономної Республіки Крим.
Відео з місцевого телеканалу в ефірі.

Переглядів: 759 | Дата: 29.08.2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

19 липня 2009 року у селі Верхній Вербіж, неподалік від Коломиї  пройшли змагання за кубок України із кантрі-кросу.  На змагання зїхались мотоциклісти Чернівців, Закарпаття, Києва, Тернополя, Коломиї та Івано Франківська.  У командному заліку "Чернівці ендуро" посіли ІІІ місце.  Призові місця у класі квадро взяли: Гаврилюк Валентин -- І місце та Марковський Євгеній ІІІ -- місце.